Zwalcz otyłość przed latem– pomoże FUCUS COMPLEXE LEHNING NR 111

Zwalcz otyłość przed latem– pomoże FUCUS COMPLEXE LEHNING NR 111
Oceń ten artykuł

Otyłość jest jednym z niezwykle nieprzyjemnych objawów chorób tarczycy, a czasami ich leczenia – wiele osób ma takie objawy na początku przyjmowania leków, zanim stan organizmu się unormuje. Wiadomo, że najtrudniej walczyć z nadwagą jesienią i zimą, ale… masz skuteczną pomoc!

Chorzy na tarczycę często skarżą się, że w żaden sposób nie mogą pozbyć się otyłości, nie pomagają diety ani ćwiczenia. No i dietami trzeba ostrożnie – w chorobach tarczycy właściwe odżywianie jest niezwykle ważne! Dlatego warto pomóc sobie preparatem do odchudzania, jednak wybrać go trzeba bardzo starannie.  W sklepach i Internecie sprzedaje się ich tyle, że trudno odróżnić, co może być skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne! Bo osoby podczas zastępczej terapii hormonalnej musze myśleć w pierwszej kolejności o tym, żeby nie narazić się na jakieś powikłania. Najlepiej więc wybrać lek homeopatyczny, a i tak przyjmowanie każdego specyfiku powinno się skonsultować z lekarzem.

Homeopatia – czym preparaty różnią się od zwykłych leków?

Homeopatia to dział medycyny niekonwencjonalnej o dość specyficznych założeniach. Popularne określenie leków jako „homeopatyczne” oznacza, że substancje wpływające na organizm zostały tam zawarte w bardzo niewielkich dawkach, i zazwyczaj jest ich niewiele, więc ze sobą nie kolidują. Jest to bardzo korzystne, ponieważ nie obciąża całego organizmu (przede wszystkim układu trawienia i wątroby) oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Są to więc najprostsze i najbezpieczniejsze preparaty. W ich składzie znajdują się substancje naturalne, najczęściej wyciągi z ziół.

FUCUS COMPLEXE LEHNING NR 111 – skład i działanie

FUCUS COMPLEXE LEHNING NR 111 to bezpieczny specyfik wspomagający odchudzanie, wskazywany dla osób z chorobami tarczycy. Stosuje się go cztery razy dziennie po dwie tabletki, godzinę przed jedzeniem. Działanie odchudzające wspomaga forma przyjmowania: są to tabletki do ssania, co zmniejsza apetyt. Kurację należy stosować trzy-cztery miesiące, najlepiej zimą lub jesienią.

Stworzony z naturalnych składników:

·        Fucus vesiculosus – wyciąg morszczynu pęcherzykowatego, znany ze swoich właściwości odchudzających.

·        Antimonium crudum – organiczny związek chemiczny o właściwościach przeczyszczających.

·        Alchemilla vulgaris – przywrotnik pospolity. Roślina z rodziny różowatych, działa regulująco na pracę jelit i układu pokarmowego.

·        Thyroidinum – preparat z suszonej tarczycy owczej, wspomaga pracę tarczycy.

·        Calcarea acetica – octan otrzymany z morskiej gąbki Calcarea, sprzyjający odchudzaniu.

Więcej informacji na temat tego preparatu >>>> SPRAWDŹ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *