Profolan – rewolucyjne tabletki na łysienie u mężczyzn

Profolan – rewolucyjne tabletki na łysienie u mężczyzn
Oceń ten artykuł

Czy wśród produktów na wypadające włosy i łysienie rzeczywiście może pojawić się coś rewolucyjnego? Profolan jest najlepszym dowodem na to, że tak. Może. Co więcej – w przeciwieństwie do typowych produktów przeznaczonych do zwalczania męskiego łysienia, Profolan nie bazuje na ekstrakcie z saw palmetto, a mimo to ma naturalny i bezpieczny skład o skuteczności porównywalnej, a nawet wyższej od skuteczności czołowych produktów z tej kategorii.

Konkretna odpowiedź na potrzeby łysiejących mężczyzn

Większość mężczyzn ceni konkrety i w tym przypadku rzeczywiście może się ich spodziewać. Recepturę Profolanu opracowano tak, by zaspokajał on ściśle określone potrzeby i celnie trafiał w przyczyny oraz objawy męskiego łysienia.

Producent położył w tym przypadku nacisk na bezpieczeństwo stosowania i skuteczne powstrzymanie DHT (androgenu będącego pochodną testosteronu, odpowiedzialnego m.in. za męskie łysienie), odbudowę i wzmocnienie osłabionych włosów oraz ochronę koloru – Profolan chroni włosy również przed siwieniem.

Działanie antyandrogenne zapewnia Profolanowi kompleks Grow3 składający się między innymi z ekstraktu z pokrzywy. Dobroczynne, antyandrogenne działanie tego ekstraktu potwierdzono naukowo i współcześnie pokrzywę uważa się za jedno z ważniejszych remediów nie tylko na problemy z wypadaniem włosów, ale i z prostatą. W porównaniu z saw palmetto, które wykazuje bardzo zbliżone działanie, Grow3 wpływa na mieszki włosowe i wszystkie otaczające je tkanki bardziej kompleksowo, a przy tym w żaden sposób nie zaburza gospodarki hormonalnej.

>>> Więcej na temat Grow3

Jednym z najważniejszych składników Profolanu jest tauryna. Suplementacja tym aminokwasem jest wręcz niezbędna osobom cierpiącym na niedostatek energii i obniżoną witalność. Tauryna to też suplement bardzo ceniony przez sportowców, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z jej zbawiennego wręcz wpływu na włosy, które tauryna energetyzuje równie dobrze, jak całe ciało.

Dzięki Grow3 i taurynie Profolan w pełni zasługuje na miano rewolucyjnego suplementu o rewolucyjnym i rewelacyjnym działaniu.

>>> Pełen skład Profolanu

Bez skutków ubocznych i wpływu na wydzielanie strategicznych hormonów

Profolan jest jednocześnie suplementem wywierającym silny wpływ na porost włosów i bardzo łagodnym dla organizmu. Ze względu na zawartość tauryny, l-cysteiny, witamin i minerałów można rekomendować go mężczyznom z hormonalnymi dysfunkcjami, skutkującymi m.in. spadkiem witalności.

Kapsułki wyprodukowano ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem najlepszych standardów produkcyjnych. Są obojętne dla układu trawiennego.

Tylko dla mężczyzn

Profolan jest produktem przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn i choć nie ma w nim składników, których nie mogłyby stosować kobiety – lepiej stosować się do zaleceń producenta.

W porównaniu z innymi środkami przeciwko łysieniu Profolan nie wyróżnia się ceną (kosztuje od 140 do 180 zł). Cena jest adekwatna do jakości i skuteczności działania.

Dodatkowym plusem jest jednak gwarancja udzielana przez producenta – preparat można zwrócić w ciągu 90 dni od zakupu i uzyskać z tego tytułu zwrot pieniędzy.

>> Dowiedz się więcej o Profolanie

>> Sprawdź też opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *