Keto Actives – dieta keto bez diety. Sposób na ekstremalnie szybkie spalanie tłuszczu

Keto Actives – dieta keto bez diety. Sposób na ekstremalnie szybkie spalanie tłuszczu
5 (100%) ilość ocen: 1

Keto Actives

Odchudzanie zawsze jest pewnym wyzwaniem. Mniejszym lub większym, ale jednak. Większość współcześnie żyjących osób ma problem z nadwagą, a to dlatego, że jemy to, co jemy. Czy dieta ketogeniczna i ułatwiające przejście na nią (czy raczej wywołanie stanu ketozy) kapsułki >>> Keto Actives są w stanie to zmienić? Coś ułatwić? Jak najbardziej. Poniżej wyjaśniam co zmieniają, jak i dlaczego.

Dlaczego tyjemy?

Abstrahując od zaburzeń metabolicznych będących skutkami np. chorób tarczycy, tyjemy dlatego, że podstawę naszego pożywienia stanowią węglowodany. Paradoksalnie nawet owoce, które są przecież uważane za zdrowe, mogą tuczyć, bo są bogate we fruktozę. To cukier, który jest bodaj najchętniej przetwarzany na tkankę tłuszczową przez ludzki organizm.

Węglowodany są dobrym źródłem energii i organizm jest przyzwyczajony do tego, by właśnie z nich ją pozyskiwać. Co więcej, nadmiar tej energii jest bardzo łatwo przetwarzany na tkankę tłuszczową. To nie tłuszcze nas tuczą, a węglowodany właśnie.

Dieta ketogeniczna a odchudzanie

W badaniach nad dietą ketogeniczną wykazano, że spożywanie tłustego pożywienia nie tylko nie skutkuje tyciem (jeśli nie jemy jednocześnie zbyt dużo węglowodanów), ale wręcz prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej.

W czasie tej diety organizm stosuje ketozę to znaczy, pozyskuje energię nie tyle z pożywienia (sic!) ile ze zmagazynowanego wcześniej tłuszczu. To dlatego na tej diecie można naprawdę szybko schudnąć.

W trakcie diety nie trzeba głodować, ani specjalnie ograniczać ilości spożywanego jedzenia. To ostatnie przychodzi samo, bo (uwaga!) podstawę tej diety stanowią tłuszcze. Powinny one stanowić aż 80% codziennego pożywienia. To bardzo dużo, ale z drugiej strony – dzięki takiemu modelowi żywienia nadmierny apetyt znika jak ręką odjął. Człowiek zaczyna jeść dokładnie tyle, ile potrzebuje, a nawet mniej.

W dużym uproszczeniu wygląda to tak, że organizm nie domaga się jedzenia, bo spala tkankę tłuszczową. I dopóki ma do niej dostęp nie potrzebuje dodatkowych źródeł energii.

Ta dieta paradoksalnie również wymaga samozaparcia i sporej rewolucji w żywieniu.

Keto Actives na wzmocnienie ketozy

I tu z pomocą przychodzi > Keto Actives. Ten suplement można wykorzystać na dwa sposoby:

  • w celu ułatwienia sobie przejścia na dietę keto i wzmocnienia ketozy w trakcie trwania tej diety,
  • w celu zwiększenia ketozy (spalania tłuszczu z ciała) w czasie stosowania typowej, dobrze zbilansowanej diety odchudzającej.

W pierwszym przypadku Keto Actives pomaga, bo nie tylko przyspiesza spalanie tłuszczu, ale też ułatwia trawienie, które może być zaburzone w związku z rewolucją żywieniową.

W drugim przypadku suplement wymusza ketozę, dzięki czemu odchudzanie postępuje o ok. 50% szybciej.

Efekty działania Keto Actives

Wspomniałam, że odchudzanie dzięki temu suplementowi przebiega znacznie szybciej. Jak to możliwe? Dzięki połączeniu kilku składników, których działanie ketogeniczne zostało potwierdzone naukowo.

Co więcej składniki te są znacznie skuteczniejsze dzięki nadaniu im formy odpowiednio spreparowanych ekstraktów z dużą zawartością substancji aktywnych.

Najlepszym przykładem są tu ForsLean i Clarinol – specjalna forma forskoliny i CLA. Obydwie działają intensywniej od typowej forskoliny i typowego CLA. A ich zadaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej. I rzeczywiście doskonale się na tym polu sprawdzają. Dowiedz się więcej >>> tutaj.

Czy Keto Actives jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. I znacznie mniej kontrowersyjny od diety ketogenicznej.

Musisz wiedzieć, że ta dieta ma spore walory zdrowotne i jest wykorzystywana np. w leczeniu epilepsji u dzieci czy cukrzycy u osób chorych na cukrzycę typu 2. W obydwu przypadkach jej stosowanie daje szybkie i satysfakcjonujące rezultaty. Niemniej jednak dieta keto obciąża w pewnym stopniu organizm i nie każdy może ją stosować.

Z Keto Actives jest inaczej – zawiera wyłącznie bezpieczne i sprawdzone składniki i nie powoduje skutków ubocznych jeśli jest przyjmowany zgodnie z zaleceniami producenta.

Jedynie osoby bardzo wrażliwe na kofeinę powinny zachować sporą ostrożność. Suplement nie jest też przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią oraz dzieci.

Czy warto kupić Keto Actives i gdzie je kupować?

Moim zdaniem to jedna z najciekawszych propozycji na naszym rynku. Może nawet najciekawsza biorąc pod uwagę stopień zaawansowania i skuteczność składników.

Ten suplement to dosłownie – pogromca tłuszczu i dlatego, jeśli chcesz w końcu schudnąć – na pewno warto po niego sięgnąć.

Keto Actives możesz kupić w kilku sklepach online, i to zdaje się w całej Europie.

Polski sklep producenta znajduje się pod adresem > KetoActives.pl. Zakupy tam są najbezpieczniejsze, a produkt jest wysyłany naprawdę szybko.

W tym sklepie możesz też:

  • kupić Keto Actives w tanich pakietach > sprawdź,
  • nabyć suplement na próbę – jedno opakowanie o 20% taniej > sprawdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *