Femin Plus – prosty sposób na poprawę libido nie tylko przy niedoczynności tarczycy

Femin Plus – prosty sposób na poprawę libido nie tylko przy niedoczynności tarczycy
Oceń ten artykuł

Czy niedoczynność tarczycy może być przyczyną spadku libido? Niestety z reguły jest.  I chociaż to mężczyźni częściej odkrywają tę zależność, to u kobiet występuje ona częściej. Dlaczego? A to dlatego, że zdecydowanie więcej kobiet ma problemy z tarczycą! Z obniżonym libido można sobie radzić lecząc niedoczynność. I leczenie powinno pomóc, jednak nawet wtedy warto libido wzmocnić dodatkowo.

Choćby produktami takimi, jak >>> Femin Plus.

Warto to zrobić, bo odpowiednie tabletki oprócz poprawy libido pomagają uzyskać poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, witalności i nastroju. W przypadku Femin Plus mowa o naprawdę kompleksowej pomocy.

Jak Femin Plus poprawia libido?

Na wiele sposobów. Musisz wiedzieć, że objawy niedoczynności tarczycy (nie tylko zniżkę libido) można redukować przy pomocy konkretnych witamin, minerałów, ziół i działań.

Femin Plus dostarcza tych składników, a jeśli chodzi o energię do działania – też pomoże ci ją zwiększyć.

Witaminy i minerały

Witamina E, B6 i cynk to grupa składników, które bardzo korzystnie wpływają na gospodarkę hormonalną, w tym na hormony tarczycy. To też składniki bardzo dobrze oddziałujące na układ nerwowy (a obniżka nastroju i stres są jednocześnie objawami niedoczynności, jak i przyczynami niskiego libido) oraz ogólny wygląd i samopoczucie. Witamina E, jak zapewne wiesz, nazywana jest witaminą młodości, a cynk to minerał urody i wigoru.

Zioła na libido, witalność i dobre samopoczucie

Ale to nie witaminy i minerały dają Femin Plus przewagę nad innymi produktami dostępnymi na naszym rynku. Tym, co daje tym tabletkom prawdziwą moc są ekstrakty z roślin, i to standaryzowane na zawartość kluczowych, aktywnych składników.

Maca na hormony i witalność

Choć to nie maca jest wiodącym składnikiem kompozycji, to znajduje się w niej w ilości odpowiedniej do tego, by poprawić nie tylko libido. Maca jest bardzo silnym afrodyzjakiem działającym zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Świetnie stymuluje pracę nadnerczy. Choć w dużych ilościach może powodować zaburzenia jelitowe, to w Femin Plus jest jej akurat tyle, by była łagodna dla układu pokarmowego, a jednocześnie silnie wpływała na pracę gruczołów.

Kozieradka pospolita i damiana na hormony i dobre samopoczucie

Ekstrakty z kozieradki i damiany to najważniejsze składniki dla kobiecej gospodarki hormonalnej (a przy okazji również wyglądu). Obydwa zioła świetnie współgrają z pracą wszystkich gruczołów wydzielania wewnętrznego. I choć na tarczycę nie oddziałują bezpośrednio, to redukują objawy niedoczynności – większość z nich z obniżonym libido włącznie.

Na stres, obniżony nastrój, spadek formy intelektualnej i seksualnej

Wymienione wyżej składniki radzą sobie i z tymi symptomami “tarczycowymi” tudzież przyczynami obniżonego popędu płciowego. Są jednak jednocześnie wzmocnione czterema ekstraktami z bardzo fajnych roślin mianowicie: ekstraktem z kakaowca, lukrecji, żeńszenia oraz  miłorzębu. Jest ich w Femin Plus całkiem dużo – zobacz zresztą na etykiecie, którą załączam.

Bezsenność i nerwy

Z tymi objawami również zawalczysz przy pomocy ziół. Wszystkie wymienione wyżej składniki pomagają w relaksacji (a co za tym idzie ułatwiają zasypianie) oraz koją skołatane nerwy.

Ekstra doładowanie: l-arginina + bioperyna

Te dwa składniki są wyjątkowe. Owszem żadnego z nich z osobna za taki uznać nie można, ale dwa w tym jednym suplemencie osiągają doskonały efekt energetyzujący.  Są tu użyte przede wszystkim jako wzmacniacze wrażliwości na bodźce seksualne, ale musisz wiedzieć, że arginina bardzo dobrze wpływa na poziom energii (poprzez gospodarkę tlenkiem azotu), a bioperyna (ekstrakt z pieprzu standaryzowany na zawartość piperyny) działa pobudzająco na metabolizm.

Reasumując

Wszystkie składniki razem (i każdy z osobna) mogą pomóc poprawić ci samopoczucie i zdrowie, a na pewno poprawią twoje libido i siłę doznań seksualnych. Polecam Femin Plus twojej uwadze, bo to chyba najlepszy suplement tego typu.

>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA STRONIE PRODUCENTA<

>KUP U DYSTRYBUTORA W PL<

 

Jedna myśl na temat “Femin Plus – prosty sposób na poprawę libido nie tylko przy niedoczynności tarczycy

  • 5 lutego 2018 o 09:31
    Permalink

    bardzo fajna sprawa, właśnie fajna dlatego, że nie tylko na libido ale i różne kobiece przypadłości i uciążliwości, polecam szczególnie osobom z ciężkim przebiegiem pms – naprawdę przynosi ulgę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *